Digo algenreiniger 1ltr
OverzichtAlgenreiniger is een geconcentreerde vloeistof voor het bestrijden van micro-organismen. Uitsluitend voor gebruik ter bestrijding van groene aanslag op
A) buitengevels, metselwerk, dakpannen, tegelpaden, grafzerken etc. maar ook op
B) ramen en andere materialen in lege kassen en warenhuizen
Verwerking
De vloeistof met een gieter of spuit aanbrengen
A) Spuit zo nodig na enkele dagen dood wier, vuil enz. met een harde straal water weg of afschrobben. Dit hoeft niet op korte termijn omdat Digo Algenreiniger geen schadelijke nawerking of dampvorming heeft. Mede vanwege het geringe residu behoeft niet (altijd) te worden nagespoten. De groene aanslag wordt hierdoor vele maanden tegengegaan.
B)In de glasteelt en warenhuuizend uitsluitend voor het verwijderen van groene aanslag op glas etc. Indien met de hand wordt schon geschrobdt: met een oplossing van 1 liter Algenreiniger op 20 liter water.
Gebruik ten minste op alle oppervlakten 1 liter Digo Algenreiniger op 10 m2.
Dosering
1 liter Algenreiniger op 10 liter koud water
Verwerking
De vloeistof met een gieter of spuit aanbrengen
Vorstvrij bewaren!
Specificatie | Omschrijving |
---|---|
Gewicht | 1,1 Kg |